Roberlo je rodinná společnost, která se specializuje na vývoj a výrobu nátěrových hmot, opravy a zaměření na automobilový průmysl, průmysl, stavebnictví, lodní a DIY sektor.

Na zahraniční trhy začala společnost pronikat v roce 1990 a stala se tak jedním z předních evropských výrobců pro tato odvětví. V současnosti má firma 13 dceřiných společností a obchodní zastoupení více než ve 100 zemích.

Roberlo si uvědomuje, že každý zákazník má své specifické potřeby. To umožnuje vyvíjet nové produkty v úzké spolupráci s každým zákazníkem tak, aby se přizpůsobila rozdílným potřebám na všech trzích.

Svého silného postavení na trhu, kterého společnost dosáhla, by nebylo možné, bez zapojení všech specialistů, kteří se ztotožňují s hodnotami společnosti. Každé oddělení je tvořeno týmem dynamických profesionálů, kteří se starají o Vaše potřeby.

Pokud jde o naší společnost, která působí na trhu více než 20 let, tak prodej je pro nás více než jen jednoduchá transakce. Jsme tu proto, abychom Vám věnovali pozornost a osobní přístup od prvního kontaktu, což nám umožňuje vytvořit trvalý vztah založený na důvěře s Vámi.

Věnujeme velkou pozornost při výběru sortimentu, který odpovídá nejvyšším nárokům na kvalitu. Vždy hledáme inovativní produkty, na základě Vašich individuálních přání a požadavků.

Srdcem našeho sortimentu jsou podkladové materiály a vrchní nátěry se širokým rozsahem použití na různé typy povrchů. Dále naše portfolio zahrnuje tmely, ochranné nátěry, aerosoly a doplňky, které jsou vyrobeny se stejně vysokou úrovní kvality. Nezklameme Vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci.

 

 

SON, spol.s r.o.
Fáblovka 408
53352 Staré Hradiště
ČESKÁ REPUBLIKA
Telefon: +420 725 114 467
GSM1: +420 466 412 441
Fax: +420 466 415 509
E-mail: objednavky@son-web.cz
© 2016 Roberlo & SON, spol.s r.o. Všechna práva vyhrazena. Created by trochilus media